Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

WOKAMID Sp. z o.o.

 

 

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty WOK.PN.3.2018

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty: "Rozbudowa sieci wodociągowej w miejscowości Goraj - etap II oraz budowa przydomowych oczyszczalni ścieków w miejscowości Goraj i Krobielewo"

Załączniki:

Informacje

Liczba wyświetleń: 1106
Utworzono dnia: 10.07.2018
Dokument wprowadził:
Kłak Agnieszka
Dokument opublikował:
Kłak Agnieszka
Dokument wytworzył:
Myszkowski Henryk
Wytworzono:
WOKAMID SP. ZO.O.
Podmiot udostępniający informację:
WOKAMID Sp. z o.o.

Historia publikacji

  • 10.07.2018 08:10, Administrator
    Dodanie załącznika: Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty WOK.PN.3.2018
  • 10.07.2018 08:09, Administrator
    Dodanie strony: Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty WOK.PN.3.2018

Zakończenie sprzedaży węgla dla gospodarstw domowych

Wokamid Sp.z o.o. w Przytocznej informuje, że dnia 14.06.2023 r. zakończona została końcowa sprzedaż paliwa stałego dla gospodarstw domowych. Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie z Państwa strony.

Komunikat

Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Międzyrzeczu informuje, że w badaniach jakości wody z wodociągu publicznego w Krasnym Dłusku ( gm. Przytoczna) stwierdzono wysoką wartość parametru ogólna liczba mikroorganizmów w 22°C. Woda warunkowo przydatna do spożycia , kąpieli noworodków, mycia zębów, mycia owoców i warzyw spożywczych oraz mycia naczyń po uprzednim przegotowaniu ( minimum przez 2 minuty )  i pozostawieniu do ostudzenia bez gwałtownego schładzania. Trwają prace mające na celu przywrócenie jakości wody spełniające wymagania zalecane rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz.U. z 2017 r.,poz.2294)

Z uwagi na prowadzoną dezynfekcję może nastąpić pogorszenie smaku i zapachu wody ze względu na zwiększoną zawartość chloru w wodzie.

Powyższe informacje obowiązują do czasu odwołania.