Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

WOKAMID Sp. z o.o.

 

 

Jak korzystać z BIP

Nawigację po stronie Biuletynu Informacji Publicznej (BIP) ułatwiają panele menu znajdujące się w wersji komputerowej po lewej stronie ekranu, a w wersji mobilnej w górnej części pod przyciskiem z napisem „Przejdź do treści”. Nawigacja podzielona jest na trzy grupy: Menu podmiotowe, menu przedmiotowe oraz część zawierającą informacje techniczne o stronie BIP. Menu podmiotowe i przedmiotowe umożliwia dostęp do informacji związanych z pracą spółki.

Główną część strony zawiera obszar przeznaczony na artykuły. Obszar ten znajduje się w wersji komputerowej na prawo od paneli menu, a w wersji mobilnej pod panelami menu. W wersji mobilnej istnieje możliwość przejścia bezpośrednio do obszaru artykułów poprzez przyciśniecie przycisku „Przejdź do treści”.

Artykuły składają się z tytułu oraz treści. Powyżej tytułu znajdują się informacje o aktualnym miejscu w serwisie. Z prawej strony treści znajdują się informacje o liczbie wyświetleń dacie utworzenia i edycji artykułu oraz kto opublikował artykuł. W tym obszarze można również znaleźć opcję wydruku artykułu.

Wyszukiwanie informacji na stronie BIP umożliwia wyszukiwarka znajdująca się w wersji komputerowej w prawym górnym rogu, a w wersji mobilnej na górze strony pod nazwą przedsiębiorstwa.

Poniżej wyszukiwarki znajdują się przyciski umożliwiające powiększenie tekstu, są one opisane literą „A” wraz ze znakami „+”, których ilość oznacza stopień powiększenia tekstu.

Pod przyciskami powiększenia tekstu znajdują się przyciski umożliwiające zwiększenie kontrastu strony.

Informacje

Liczba wyświetleń: 1253
Utworzono dnia: 21.02.2018

Historia publikacji

  • 10.08.2020 11:45, Administrator
    Edycja strony: Jak korzystać z BIP
  • 10.08.2020 11:41, Administrator
    Edycja strony: Jak korzystać z BIP

Zakończenie sprzedaży węgla dla gospodarstw domowych

Wokamid Sp.z o.o. w Przytocznej informuje, że dnia 14.06.2023 r. zakończona została końcowa sprzedaż paliwa stałego dla gospodarstw domowych. Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie z Państwa strony.

Komunikat

Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Międzyrzeczu informuje, że w badaniach jakości wody z wodociągu publicznego w Krasnym Dłusku ( gm. Przytoczna) stwierdzono wysoką wartość parametru ogólna liczba mikroorganizmów w 22°C. Woda warunkowo przydatna do spożycia , kąpieli noworodków, mycia zębów, mycia owoców i warzyw spożywczych oraz mycia naczyń po uprzednim przegotowaniu ( minimum przez 2 minuty )  i pozostawieniu do ostudzenia bez gwałtownego schładzania. Trwają prace mające na celu przywrócenie jakości wody spełniające wymagania zalecane rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz.U. z 2017 r.,poz.2294)

Z uwagi na prowadzoną dezynfekcję może nastąpić pogorszenie smaku i zapachu wody ze względu na zwiększoną zawartość chloru w wodzie.

Powyższe informacje obowiązują do czasu odwołania.